Bu kez polis yeleğiyle video çekti… Ünlü fenomen uslanmıyor

Ünlü fenomen Aleyna Dalveren’in yeni görüntüleri yine gündem oldu. Aracının üzerine çıkarak dans ederek para saçan ve belinde taşıdığı silah görüntüleri sonrası gözaltına alınan Aleyna Dalveren bu kez polis yelekli ve kar maskeli görüntüleriyle ortaya çıktı.

İbrahim Tatlıses’in “Aramam” şarkısını cover yapan Aleyna Dalveren’in görüntülerinde kar maskesi ve polis yeleği kullandığı görüldü.

NELER YAKALANDI

Şubat ayında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, parada sahtecilik ve ateşli silahlar kanununa muhalefet suçlarının önlenmesine yönelik çalışma kapsamında gözaltına alınan Aleyna Dalveren’in evi, otomobili ve iş yerinde yapılan aramalarda bin 200 dolar, 250 euro, 50 manat, 50 grivna, para sayma makinesi, sahte emniyet araç giriş kartı, kelepçe ile dijital materyaller ele geçirildi.

Dalveren’in suç gelirlerinin aklanması suçuna yönelik soruşturma kapsamında tutuklu bulunan Dilan Polat ile dosyadaki diğer fenomenlerle de yoğun irtibatlı olduğu o günlerde basına yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir